Hakkımızda

Fıstıklı Çiçekevler Tatil Köyü

Masmavi Denizinde Yüzecek, Geniş Kumsalında Dinleneceksiniz...

Sizde; tatilim yolda geçiyor yol masrafım neredeyse tatil masrafım kadar keşke yakınlarda bir tatil imkanım olsa mı diyorsunuz? O halde tatil için uzaklara gitmeyin. Sizleri İstanbul’un yanıbaşında Yalova Fıstıklı’da koyların beton yığınlarıyla dolmadığı mavi ile yeşilin sarmaş dolaş olduğu Fıstıklı Çiçekevler Tatil Köyü’ne davet ediyoruz.

Fıstıklı Çiçekevler konutlarının bulunduğu bölge “Köyün Yalısı” diye adlandırılır. Tesisimiz deniz kenarında gölgeli yeşillikler ışıklı kumsallar çocukların rahatça oynayabileceği güvenli mekanlarla doludur. 30 küçük konutu içeren tatil köyümüzde; kullanışlı küçük ve sevimli mekanlarda kuş sesleriyle uyanacaksınız. Masmavi denizinde yüzecek geniş kumsalında dinleneceksiniz.

15
Personel
30
Oda
2
ÇARDAK
1
Havuz

Şehirden Uzak Tatil Mutluluğu

Doğal ortamda ismini çiçeklerden alan size ait bir masal evidir Fıstıklı Çiçekevler Tatil Köyü. Büyükler ve çocuklar için düzenlenmiş havuzlar, zeytin ağaçlarının gölgesinde dinlenebileceğiniz kameriyeler, sıcak çaylar, taze kurabiyeler eşliğinde nefis günbatımı renkleri, yürüyüşlerinizle şenlendirecek Deniz kenarında leziz yemekleriyle restaurantımızda sevdiklerinizle başbaşa zaman geçireceğiniz harika günler sizleri bekliyor. Organik olarak, kendi bahçemizde ürettiğimiz sebze ve meyvelerin kullanıldığı mutfağımyzda, sağlıklı ürünler tüketebilmeniz için, çok çalışıyoruz. Tatil köyümüzde hemen her şey, dalından, günlük olarak toplanır ve hazırlanmak üzere mutfağımyza gelir. Tatil köyümüzde, yazın sıcaklarında sizi serin tutan zeytin ağaçlarımızın, zeytinlerinden ürettiğimiz, organik sızma yağımızı, yemeklerde kullanıyoruz. 30 küçük konutu içeren tatil köyümüzde; kullanışlı küçük ve sevimli mekanlarda kuş sesleriyle uyanacaksınız. Masmavi denizinde yüzecek geniş kumsalında dinleneceksiniz. Bayanlara özel yüzme havuzu yemyeşil çimleri ve rengarenk çiçekleri ile tatil köyümüz her fırsatta gelmek isteyeceğiniz mekanların başında olacaktır. Tatil köyümüzde sizin rahatınızı sağlamak üzere hemen her şeyi planlamaya çalışıyoruz. Bayanların ve çocukların, dilediklerince eğlenebilmeleri, havuz ve güneşin tadını çıkartabilmeleri için, onlara özel bir mekanımız var. Denizin temiz suyuyla doldurduğumuz havuzumuzu, bayanların kullanımına sunduk. Küçük çocuklarıyla beraber, dilediklerince özgür olabildikleri bu ortamda, büfemizin hizmetlerinden yararlanabilir ve hoşça vakit geçirebilirler.